Przejdź do treści

Współpraca

Jesteśmy nastawieni na współpracę z profesjonalistami. Pracujemy z architektami, stolarzami, producentami mebli, developerami i ekipami wykończeniowymi. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze materiałów i wykończeń.

Jesteś zainteresowany nawiązaniem stałej współpracy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Architekci

Współpracujemy zarówno z biurami architektonicznymi, jak i freelancerami. Dobieramy gatunki drewna i opcje wykończenia z myślą o projekcie i efekcie końcowym.

Sugerujemy technologię wykonania, mając na uwadze budżet Klienta. Pracujemy z wizualizacjami i rysunkami technicznymi, dostosowując do nich nasze półprodukty.

Stolarze

Dostarczamy półprodukty drewniane dla stolarzy, gotowe do finalnego montażu. Realizujemy zlecenia pod konkretne wymiary i projekt. Pracujemy na bazie rysunków technicznych lub dostarczonych wymiarów.

Podczas realizacji, pozostajemy w stałym kontakcie ze stolarnią. Udostępniamy zdjęcia półproduktów na różnych etapach realizacji, aby zagwarantować zgodność z zamierzonym efektem końcowym.

Producenci mebli

Produkujemy elementy meblowe, gotowe do finalnego montażu – między innymi blaty, formatki i fronty. W szybkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować wysokonakładowe zlecenia, zachowując jednocześnie 100% powtarzalności naszych półproduktów.

W naszej ofercie znajdują się też usługi cięcia, szczotkowania i szlifowania.

Developerzy

Pomagamy developerom przy realizacjach dużych inwestycji. Po analizie dostarczonych projektów, doradzamy najlepsze rozwiązania technologiczne i dobieramy efektywne cenowo materiały.

Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu, realizujemy wysokonakładowe zlecenia.

Ekipy wykończeniowe

Dostarczamy produkty do finalnego wykończenia inwestycji u klienta. Wszystkie elementy przygotowujemy z myślą o jak najszybszym i bezproblemowym montażu.

Zapewniamy nie tylko szeroką gamę dostępnych gatunków drewna, ale też różne opcje wykończeń, nacięć, frezowania i nawierceń.

Napisz do nas

Produkujemy elementy obłogowane, m.in. fronty meblowe, formatki, blaty. W naszej ofercie znajdują się też schody, panele akustyczne oraz deski elewacyjne z dowolnego gatunku drewna.

    Nasze biuro

    Nasze biuro znajduje się przy ul. Wiśniowej 8C w Piasecznie.

    Nasza fabryka

    Nasza fabryka znajduje się przy ulicy Polnej 3, w Wylezinie koło Tarczyna.